Spotkanie z okazji 18-lecia powstania naszego klubu SP6KYU - raport

W siedzibie Klubu Krótkofalowców Ziębickiego Centrum Kultury SP6KYU, dnia 14 marca, odbyła się uroczystość jubileuszu 18-lecia powstania klubu.

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz Ziębic: Pani Alicja Bira - Burmistrz Ziębic i Pani Małgorzata Majewska-Stolarek - przewodnicząca Rady Miejskiej. Obecny był również Pan Mirosław Masłowski - dyrektor Ziębickiego Centrum Kultury, gdzie SP6KYU ma swoją siedzibę. DOT PZK reprezentowali: Kol. Waldemar Sznajder 3Z6AEF - prezes zarządu OT-01 oraz Kol. Piotr Walas SQ6VY - wiceprezes.

Po przedstawieniu przez Kol. Kazimierza Stolarka SP6QKC zarysu historii klubu, nastąpiły życzenia i wręczenie upominków ze strony przybyłych władz miasta i zarządu. Całość uświetniono lampką szampana i smacznym tortem, który ufundował prezes klubu, Kazik SP6QKC, a upiekła jego córka.

Informacje o jubileuszu ukazały się na:

Z okazji pięknego jubileszu, wszystkim sympatykom SP6KYU życzymy wszystkiego dobrego, rozwijania działalności edukacyjnej, sportowej i hobbystycznej. Sto lat!

18-lecie SP6KYU

comments powered by Disqus