Montaż Diamond'a X510N

Dnia 27 września br. spotkaliśmy się nieco wcześniej w klubie a dokładnie przy maszcie na dachu ZCK. Przed zapadnięciem zmroku zaplanowaliśmy montaż anteny GP VHF/UHF. Swoją obecność zaznaczyli również koledzy Waldek 3Z6AEF - Prezes OT-01 oraz Piotr SQ6VY V-ce Prezes OT-01, którzy przyjechali z Wrocławia (z drobnymi upominkami). Po demontażu starej anteny typu BIG-STAR, zamontowaliśmy X510N Diamond’a. Gdy ukończyliśmy prace przy maszcie i po stosownych pomiarach antenowych, udaliśmy się na skromny poczęstunek - kiełbaski z grilla, kiszone ogóreczki oraz napoje, dla każdego coś dobrego. Spędziliśmy sobotni wieczór w miłej atmosferze: dyskusje, plany na temat pracy klubowej. Jak to zwykle w dużej grupie bywa, rozmowom nie było końca, również na tematy luźne.

Chcieliśmy podziękować zarządowi OT-01 we Wrocławiu za przekazanie tak potrzebnej nam anteny i jednoczesne docenienie naszej pracy, kolegom z zarządu DASR (zakup z finansowany z grantu sieci DASR) oraz przybyłym kolegom z klubu SP6KYU!

Montaż Diamond'a

comments powered by Disqus